Newsletter Starostwa Powiatowego w Raciborzu
Drukuj grafikę : tak / nie

Referat Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Działania zapobiegawcze przeciwko "afrykańskiemu pomorowi świń"

Źródło zakażenia chorobą zwaną "afrykańskim pomorem świń" są chore świnie domowe oraz dzikie. Najczęściej nosicielami wirusa są dzikie świnie, u których przebieg choroby ma charakter utajony.

Wystąpienie I poziomu ostrzegania - (informacyjny i edukacyjny - kolor żółty)

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach informuje, iż na terenie województwa śląskiego wystąpił I poziom ostrzegania – informacyjny i edukacyjny- kolor żółty.

Prognozowana bardzo zła jakość powietrza

W dniach 6-7 marca br. (wtorek, środa) ze względu na poziom pyłu zawieszonego, na obszarze rybnicko-pszczyńskim jakość powietrza będzie bardzo zła.

Prognozowana bardzo zła jakość powietrza

W dniu 05.03.2018 r. (poniedziałek) ze względu na poziom pyłu zawieszonego na obszarze rybnicko-pszczyńskim jakość powietrza będzie bardzo zła.

Prognozowana bardzo zła jakość powietrza

W dniach 19-20.02.2018 r. (poniedziałek, wtorek) ze względu na poziom pyłu zawieszonego, jakość powietrza w na obszarze rybnicko-pszczyńskim będzie bardzo zła.

Zła i bardzo zła jakość powietrza w najbliższych dniach

W nadchodący weekend ze względu na poziom pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze rybnicko-pszczyńskim (Powiaty: pszczyński, rybnicki, mikołowski, raciborski i wodzisławski) będzie zła i bardzo zła.

Bardzo zła jakość powietrza

W dniu 06.02.2018 r. (wtorek) ze względu na poziom pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze rybnicko-pszczyńskim (Powiaty: pszczyński, rybnicki, mikołowski, raciborski i wodzisławski) będzie bardzo zła.

Bardzo zła jakość powiatrza

W dniu 27.01.2018 r. (sobota) ze względu na poziom pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze rybnicko-pszczyńskim (Powiaty: pszczyński, rybnicki, mikołowski, raciborski i wodzisławski) będzie bardzo zła.

Weekend z prognozą bardzo złej jakości powietrza

W dniach 16 i 17.12.2017 r. (sobota, niedziela) ze względu na poziom pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze rybnicko-pszczyńskim (Powiaty: pszczyński, rybnicki, mikołowski, raciborski i wodzisławski) będzie bardzo zła.

POWIADOMIENIE o ryzyku wystąpienia przekroczenia wartości progowej pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu

W sobotę, 2 grudnia 2017 r. prognozowana jakość powietrza w powiecie raciborskim będzie bardzo zła, zwłaszcza w godzinach wieczornych i nocnych.