Referat Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Referat Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Test syren alarmowych

W niedzielę 1 sierpnia br. o godzinie 17:00 zostanie przeprowadzony wojewódzki trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności, umożliwiający jednocześnie upamiętnienie obchodów 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

Dzisiaj, 10 marca 2021 r. ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze powiatu raciborskiego, szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych będzie zła.

Bardzo zła jakość powietrza

Dzisiaj, 09 marca 2021 r. ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze powiatu raciborskiego będzie zła, a szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych bardzo zła.

Bardzo duże zanieczyszczenie powietrza

Dzisiaj, 9 lutego 2021 r. ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze powiatu raciborskiego, szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych będzie bardzo zła.

Bardzo zła jakość powietrza

Dzisiaj, 01 lutego 2021 r. ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze powiatu raciborskiego, szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych będzie bardzo zła.

Bardzo duże zanieczyszczenie powietrza

Dzisiaj, 18 stycznia 2021 r. ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze powiatu raciborskiego, szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych będzie zła i bardzo zła.

Zła jakość powietrza

Dzisiaj, 11 stycznia 2021 r. ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego jakosc powietrza na obszarze powiatu raciborskiego, szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych będzie zła i bardzo zła.

Bardzo zła jakość powietrza

Dzisiaj tj. 04.01.br jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego, szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych będzie bardzo zła.

Zła jakość powietrza

W dniach 14 i 15 grudnia 2020 r. jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego, szczególnie w godzinach wieczornych, nocnych i porannych będzie zła.

Zła jakość powietrza w najbliższych dniach

W dniach 12 i 13 grudnia 2020 r. jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego, szczególnie w godzinach wieczornych, nocnych i porannych będzie zła.