Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu przekazała sprzęt dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii

2009-01-07, Środa

W dniu dzisiejszym Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu przekazała pierwszą partię sprzętu dla Szpitala Rejonowego w Raciborzu z przeznaczeniem dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Sprzęt przekazany to:
1) analizator głębokości znieczulenia IoC View z akcesoriami – szt. 3. Wartość brutto – 32 999,99 zł.
2) analizator zwiotczenia EZ Istm II – szt. 3. Wartość brutto – 18 894,67 zł.
Łączna wartość sprzętu przekazanego 51 894,66 zł.

W chwili obecnej Fundacja oczekuje na kolejną partię sprzętu, tj:
1) sprzęt do szybkich oraz regulowanych przetoczeń płynów infuzyjnych - szt. 12.
2) pompa infuzyjna strzykawkowa - szt. 24.
Łączna wartość sprzęt oczekiwanego 52 002,00 zł.

Po podpisaniu umów na dostawę wcześniej zmówionego sprzętu oraz wstępnym podliczeniu roku 2008 Zarząd Fundacji postanowił przeznaczyć kwotę 14 000,00 zł na zakup kolejnego sprzętu i aparatury medycznej dla Szpitala.