Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

Fundacja przekazała kolejny sprzęt

2012-01-04, Środa

28 grudnia Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu przekazała nieodpłatnie kolejną partię sprzętu dla dwóch raciborskich placówek. Do Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Raciborzu trafił różny, drobny sprzęt do rehabilitacji o wartości 1448,70 zł. Do Pogotowia Ratunkowego Szpitala Rejonowego w Raciborzu - kołnierze ortopedyczne dla dzieci (8 szt.), kołnierze ortopedyczne dla dorosłych (22 szt.) oraz ciśnieniomierze (5 szt.) o łącznej wartości 1 468,76 zł.

Zakup został sfinansowany ze środków pozyskanych przez Fundację w ramach nawiązek sądowych i świadczeń pieniężnych. Obecnie Fundacja oczekuje na sprzęt dla ZLA w Krzyżanowicach i ZPO w Krzanowicach.