Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

Kolejne dary dla Szpitala

2009-01-30, Piątek

W dniu dzisiejszym Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu przekazała Szpitalowi w Raciborzu 8 szt.pomp infuzyjnych strzykawkowych.

Sprzęt został zakupiony w ramach środków pozyskanych z wpłat 1% należnego podatku dochodowego za rok 2007.Jest to pierwsza cześć partii,w ramach której zostanie przekazanych łącznie 24 szt.pomp infuzyjnych strzykawkowych oraz 12 szt.sprzętu do szybkich oraz regulowanych przetoczeń płynów infuzyjnych.W ramach środków otrzymanych z wpłat 1% podatku Fundacja przekazała już Szpitalowi 3 monitory zwiotczenia mięśniowego i 3 monitory głębokości znieczulenia.