Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

Podziękowanie Fundacji na rzecz Szpitala

2011-10-03, Poniedziałek

W imieniu własnym, Fundatorów i Zarządu Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom naszej Fundacji. Odpowiadając na nasz apel dokonaliście Państwo 2 131 wpłat na konto Fundacji na kwotę 89 411,60 zł.

Dziękujemy za każdą wpłatę, gdyż liczy się każdy grosz, a także wspólne działanie dla dobra lokalnej społeczności. Dzięki Państwa szczodrości uzyskane w tym roku środki pozwolą wesprzeć nasz Szpital kolejną partią sprzętu, którego od kwietnia 2004 r. do dnia dzisiejszego przekazaliśmy lecznicy za kwotę ponad 382 312,90 zł.

Pragniemy podziękować również wszystkim osobom, które przyczyniły się do rozpropagowania idei przekazania 1% podatku naszej Fundacji.

Wszystkim wspierającym Fundację raz jeszcze bardzo dziękujemy oraz życzymy powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.

Z poważaniem

Prezes Zarządu Fundacji                                                                         Przewodniczący Zgromadzenia Fundatorów
     Jan Kuliga                                                                                                                  Starosta Raciborski

Adam Hajduk