Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

Rusza zbiórka Fundacji na rzecz Szpitala

2009-09-10, Czwartek

Od 11 września Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu prowadzić będzie zbiórkę publiczną na terenie hipermarketu Auchan w Raciborzu przy ul. Rybnickiej 97. Celem zbiorki jest pozyskanie środków finansowych na zakup a następnie nieodpłatne przekazanie Szpitalowi Rejonowemu w Raciborzu aparatury i sprzętu medycznego. Zbiórka przeprowadzona będzie w formie zbierania darowizn do skarbony stacjonarnej i potrwa do 31 grudnia br.

Jednocześnie Fundacja informuje, że od 14 września br. (poniedziałek) siedziba Fundacji znajdować się będzie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Raciborzu: Plac Okrzei 4, pokój 105.