Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

Strona główna / Powiat Raciborski / Aktualności powiatu raciborskiego / Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

Przekaż 1% swojego podatku Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu 2020-02-27, Czwartek

Przekaż 1% swojego podatku Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu

Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu, podobnie jak w latach ubiegłych umożliwi swoim darczyńcom udzielenie pomocy przy rozliczaniu podatku dochodowego za 2019 rok.

Fundacja na rzecz Szpitala pomoże w wypełnieniu PIT 2020-02-10, Poniedziałek

Fundacja na rzecz Szpitala pomoże w wypełnieniu PIT

Zarząd Fundacji informuje, iż podobnie jak w latach ubiegłych, od 13 lutego 2020 r. do 23 kwietnia 2020 r., w budynku „B” Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy Placu Okrzei 4, pokój 101 – I piętro, udzielana będzie pomoc przy rozliczaniu podatku dochodowego za 2019 rok, dla osób fizycznych będących darczyńcami Fundacji w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.

Fundacja na rzecz Szpitala przekazała sprzęt medyczny 2020-02-04, Wtorek

Fundacja na rzecz Szpitala przekazała sprzęt medyczny

W ostatnich dniach 2019 roku Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu przekazała nieodpłatnie sprzęt Szpitalowi Rejonowemu w Raciborzu.

Nowa wanna porodowa w raciborskim szpitalu 2018-03-08, Czwartek

Nowa wanna porodowa w raciborskim szpitalu

Raciborski szpital od dwóch tygodni oferuje przyszłym mamom skorzystanie z nowoczesnej i jedynej w Polsce wanny porodowej z hydromasażem. Remont przeszła także sala porodowa i łazienka. Koszt zakupu urządzenia i modernizacji sali wyniósł 180 tysięcy złotych.

1 procent dla Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu - rozlicz PIT online 2018-03-05, Poniedziałek

Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu udostępniła swoim darczyńcom darmowy program do rocznego rozliczenia online. Zapraszamy do korzystania z programu i przekazania 1% dla Fundacji.

Mikroskop polaryzacyjny dla Laboratorium Analitycznego 2016-03-29, Wtorek

Mikroskop polaryzacyjny dla Laboratorium Analitycznego

W środę 23 marca 2016 r. Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu przekazała nieodpłatnie Szpitalowi Rejonowemu w Raciborzu mikroskop polaryzacyjny typu OPTEK PO – 1 przeznaczony dla Laboratorium Analitycznego. Mikroskop posłuży do diagnostyki płynu stawowego i osierdziowego, badań dotychczas niewykonywanych w raciborskim szpitalu.

Fundacja na rzecz Szpitala pomoże wypełnić PIT 2016-02-08, Poniedziałek

Jak w poprzednich latach i w tym roku wszystkie osoby, które chcą wesprzeć Fundację na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu i przekazać 1% podatku otrzymają bezpłatną pomoc w wypełnieniu PIT-u.

Nowy sprzęt medyczny od Fundacji na rzecz Szpitala 2015-02-23, Poniedziałek

Nowy sprzęt medyczny od Fundacji na rzecz Szpitala

Nowy fotel ambulatoryjny wraz z dodatkowym wyposażeniem został przekazany na Dzienny Oddział Chemioterapii raciborskiej lecznicy.

Fundacja na rzecz Szpitala pomoże wypełnić PIT 2015-02-03, Wtorek

Kolejne urządzenie medyczne od Fundacji na rzecz Szpitala 2013-04-18, Czwartek

W minionym tygodniu w Szpitalu Rejonowym w Raciborzu zakończył się odbiór techniczny i szkolenia obsługi sprzętu, którego zakup sfinansowała Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu. Raciborskiej lecznicy nieodpłatnie przekazano wideokolonoskop CF-Q 165I. Wideokolonoskop to urządzenie do diagnozowania chorób dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Wartość przekazanego sprzętu to 59 724,00 zł. Został zakupiony z