Powiat

Konkurs na prowadzenie domu dla matek w 2018 roku 2017-11-17, Piątek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego powiatu raciborskiego z zakresu pomocy społecznej i przeciwdziałania przemocy w rodzinie pn. „Powadzenie w roku 2018 domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży oraz kobiet będących ofiarami przemocy w rodzinie, z terenu powiatu raciborskiego”.

Zgłoś kandydaturę do Nagrody Mieszko AD 2017 2017-11-15, Środa

Przypominamy, że do 30 listopada br. trwa przyjmowanie kandydatur do Nagrody Starosty Raciborskiego Mieszko AD 2017.

Pracownie do praktycznej nauki zawodów nabierają kształtów 2017-11-07, Wtorek

W pomieszczeniach Centrów Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 oraz nr 2 „Mechanik” trwa kompleksowy remont.

Zmiana organizacji ruchu podczas Świąt Wszystkich Świętych 2017-10-25, Środa

Zbliżają się dni, w których będziemy odwiedzać groby naszych bliskich, przyjaciół, osób dla nas ważnych. Z tego powodu niezwykle ważne będą dla Was informacje, jak będzie wyglądać organizacja ruchu w pobliżu cmentarzy w Dniu Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny.

Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w obszarze nieodpłatnej pomocy prawnej 2017-10-25, Środa

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadań publicznych z zakresu administracji rządowej realizowanych przez Powiat Raciborski w obszarze nieodpłatnej pomocy prawnej.

Nabór na wolne stanowisko dyrektora Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu 2017-10-25, Środa

Starosta Raciborski ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy dyrektora Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

2 listopada Starostwo Powiatowe będzie nieczynne 2017-10-24, Wtorek

Informujemy, że w dniu 2 listopada Starostwo Powiatowe w Raciborzu będzie nieczynne.

Sołtys i gospodyni na straży bezpieczeństwa na pietrowickiej wsi 2017-10-19, Czwartek

Już 25 października w Centrum Społeczno – Kulturalnym w Pietrowicach Wielkich odbędą się konkursy pn. „Sołtys liderem bezpiecznej pracy na wsi” oraz „Gospodynie wiejskie strażniczkami bezpieczeństwa pracy na wsi”.

Zgłoś kandydaturę do Nagrody Mieszko AD 2017 2017-10-16, Poniedziałek

Do 30 listopada br. trwa przyjmowanie kandydatur do Nagrody Starosty Raciborskiego Mieszko AD 2017.

“AS-Szkolna Akademia Sukcesu” projekt Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu 2017-10-16, Poniedziałek

Od stycznia 2018 r., przez dwa lata, Zespół Szkół Specjalnych w Raciborzu będzie realizować projekt pn. “AS-Szkolna Akademia Sukcesu”.