50 grupa grupa rolników na targach POLAGRA – FARM 2005 w Poznaniu

2005-10-06, Czwartek

50 osobowa grupa rolników z terenu Powiatu Raciborskiego odwiedzi Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA – FARM 2005 w Poznaniu.
Z inicjatywy Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Raciborskiego organizatorem tego jednodniowego wyjazdu jest Starostwo Powiatowe w Raciborzu.

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-FARM 2005 odbywają się w dniach 6 - 9 października br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
POLAGRA-FARM to największe targi rolnicze, zarówno w Polsce, jak i w Europie Środowkowo-wschodniej. Ich rangę potwierdza nie tylko wielkość powierzchni ekspozycyjnej, ale także liczba wystawców oraz zwiedzających. Tegoroczna POLAGRA-FARM, Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych oraz Krajowa Wystawa Ogrodnicza zgromadzą łącznie ponad 1200 wystawców z 21 krajów Europy, zaś ekspozycja wyniesie blisko 30 000 m2.
Zarówno ekspozycja, jak i program tegorocznej POLAGRY-FARM będą znacznie bogatsze niż w roku ubiegłym. Zaprezentowane zostaną maszyny i urządzenia rolnicze stosowane w hodowli zwierzęcej oraz urządzenia dla ogrodnictwa i leśnictwa.
Organizatorzy przewidują, iż dzięki niskiej cenie biletów wstępu (7zł) POLAGRA-FARM 2005 będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem - liczba osób zwiedzających ekspozycję powinna wynieść co najmniej 85 tysięcy.