Aleksandra Figurniak z Grand Prix Festiwalu Złota Polska Jesień

2015-11-06, Piątek

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu, dla którego organem prowadzącym jest Powiat Raciborski informuje, że Aleksandra Figurniak  – wychowanka koła Emisji głosu – młodzież i interpretacji piosenki estradowej a także wokalistka zespołu MIRAŻ -  zdobyła nagrodę GRAND PRIX VIII Jesiennego Festiwalu ZŁOTA POLSKA JESIEŃ w Katowicach  oraz Puchar Prezydenta Miasta Katowic Marcina Krupy.

Festiwal odbył się w dniu 5 listopada br. w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Wychowankowie kół Emisji głosu – młodzież i interpretacji piosenki estradowej a także Emisji głosu dla dzieci i młodzieży prowadzonych przez Elżbietę Biskup i Daniela Rożek „zdominowali” listę laureatów tego Festiwalu.
Poza Olą Figurniak laureatami Festiwalu zostali następujący wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu podanych wcześniej kół wokalnych:
- w kategorii gimnazjów:
1 miejsce – Natalia Tul
2 miejsce – Dominika Sozańska
3 miejsce – duet: Aleksandra Figurniak i Kamil Klimek
- w kategorii szkół ponadgimnazjalnych 3 miejsce zdobyła Julia Georges

Wychowankom Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu GRATULUJEMY osiągnięć na jesiennym Festiwalu w Katowicach  i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: MDK w Raciborzu