Dofinansowanie dla pracodawców ze środków PFRON...

2003-10-08, Środa
Pracodawcy funkcjonujący na rynku od co najmniej 12 miesięcy mogą ubiegać się o dofinansowanie kosztów związanych z przystosowaniem tworzonych lub istniejących stanowisk pracy do potrzeb osób niepełnosprawnych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dofinansowaniu mogą podlegać jedynie samodzielne elementy stanowiska pracy, bez których wykonywanie pracy przez osobę niepełnosprawną byłoby niemożliwe. O dofinansowanie mogą ubiegać się pracodawcy, którzy nie mają zaległości względem budżetu państwa. Szczegółowe informacje o możliwościach dofinansowania ze środków PFRON oraz stosowne wnioski uzyskać można w Referacie Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy ul. Klasztornej 6 – tel. 32/415 44 08 wew. 307 i 308.