Dofinansowanie zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych - spotkanie dla mieszkańców Raciborza

2015-10-22, Czwartek

W środę, 28 października w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu odbędzie się spotkanie dla przyszłych beneficjentów programu PROSUMENT na dofinansowanie zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych.

Spotkanie organizują Urząd Miasta Racibórz oraz Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Prosument” – dofinansowanie mikroinstalacji OZE, z inicjatywy UM Racibórz. Projekt skierowany jest do mieszkańców miasta, którzy rozważają montaż instalacji paneli fotowoltaicznych w swoich domach.

Spotkanie, połączone z wystawą urządzeń, ma na celu przybliżenie zasad Programu oraz wszelkich korzyści związanych z technologiami odnawialnych źródeł energii.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z:
Bartłomiejem Asztemborskim,
e-mail:[email protected] 693202127

Jolantą Bujalską
e-mail: [email protected] tel.32 75 50 772

Zapoznanie się z zasadami udziału w programie Prosument możliwe jest pod adresem www.raciborz.pl w zakładce ekologia.

Uczestnictwo w spotkaniu jest nieodpłatne.