Finał IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn. Barwy Jesieni i Jesienne granie Mirażu...

2003-11-13, Czwartek
Uroczyste podsumowanie IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn. „Barwy Jesieni” odbyło się w niedzielę, 16.11.br., w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu. Tradycyjnie już finałowi konkursu towarzyszył koncert pt. „Jesienne granie” w wykonaniu zespołu wokalnego „Miraż” działającego przy raciborskim MDK. Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu już po raz dziewiąty zorganizował Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni”. Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem młodych artystów w całym kraju. W niedzielę, 16.11.br., w MDK odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji „Barw Jesieni”. Podczas spotkania otwarty został wernisaż nagrodzonych prac, a laureaci konkursu otrzymali nagrody. Od kilku lat finałowi „Barw Jesieni” towarzyszy również koncert zatytułowany „Jesienne granie” w wykonaniu zespołu wokalnego „Miraż” działającego przy MDK w Raciborzu. W tym roku udział w koncercie wzięli byli i obecni soliści „Mirażu”. W programie znalazł się także mini recital Dawida Koczy – laureata wielu konkursów i festiwali szczebla ogólnopolskiego, a także uczestnika programów telewizyjnych. W uroczystości uczestniczył także Etatowy Członek Zarządu Powiatu Raciborskiego, Jerzy Wziontek.