Fundacja na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu dziękuje...

2005-06-07, Wtorek

W imieniu własnym, Fundatorów i Zarządu Fundacji na rzecz Szpitala Rejonowego w Raciborzu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom Fundacji. Odpowiadając na nasz apel dokonaliście Państwo ponad 500 wpłat na kwotę około 40 000,00 zł. Dziękujemy za każdą wpłatę, gdyż liczy się każdy grosz, a także wspólne działanie dla dobra lokalnej społeczności.

Pragniemy podziękować również księżom naszego powiatu, właścicielom aptek, zakładów opieki zdrowotnej, właścicielom i kierownikom zakładów pracy oraz pozostałym osobom, które przyczyniły się do rozpropagowania idei przekazania 1% podatku od dochodów na rzecz naszej Fundacji. Dzięki Państwa ofiarności mogliśmy sprowadzić z Niemiec dla naszego Szpitala karetkę pogotowia oraz sprzęt medyczny. W obecnej chwili, w porozumieniu z Dyrekcją Szpitala, podjęliśmy starania o zakup nowego sprzętu dla jednostki.

Wszystkim wspierającym Fundację i ich bliskim życzymy szczęścia w życiu osobistym i sukcesów w pracy zawodowej.

Z poważaniem,

Przewodniczący Zgromadzenia Fundatorów - Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek