Gimnazjalisto, wybierz szkołę Powiatu Raciborskiego!

2016-03-11, Piątek

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych podległych Powiatowi Raciborskiemu!

W informatorze znajdują się kierunki kształcenia oferowane w poszczególnych szkołach, terminy rekrutacji oraz zasady elektronicznego naboru. Publikację wzbogacono także o oferty placówek wychowania pozaszkolnego, w których można rozwijać swoje zdolności i umiejętności po godzinach nauki.

Informator naborowy na rok szkolny 2016/2017 jest dostępny na stronie: https://www.powiatraciborski.pl/edukacja/strona34.html

Przypominamy, że w dniach 16-17 marca (środa-czwartek) w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Raciborzu (budynek przy ul. Wileńskiej 6) odbędą się Powiatowe Targi Pracy i Edukacji. Pierwszy dzień Targów Pracy i Edukacji jest adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych, rodziców oraz nauczycieli. Gimnazjaliści ze szkół powiatu raciborskiego, sąsiednich powiatów  i województwa opolskiego będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych podległych Powiatowi Raciborskiemu.

W szkołach ponadgimnazjalnych odbywać się będą „Dni Otwarte”, podczas których gimnazjaliści będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą szkół.