III edycja Targów Wędkarskich w Nędzy

2017-02-28, Wtorek

Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego "BABICZOK" zaprasza wszystkich pasjonatów wędkarstwa na III edycję Targów Wędkarskich w Nędzy, które odbędą się 5 marca 2017 r. w godz. 10.00 - 17.00 w hali sportowej przy boisku sportowym w Nędzy.

W tegorocznej ofercie nie zabraknie nowości sezonu 2017 oraz ciekawych prezentacji specjalistów branży wędkarskiej znanych i renomowanych firm. Każdy miłośnik wedkowania znajdzie coś dla siebie - zapewniają organizatorzy. Bardzo bogatą ofertę dla spinnigistów szykuje portal wędkarski „pokaż rybę”- hit sezonu 2017. Tradycyjnie będzie również stoisko giełdowe na którym będzie można sprzedać lub zamienić swój zbędny sprzęt wędkarski. Jak co roku bogatą ofertę dla wystawców i gości zaproponuje wszystkim lokalne koło gospodyń. Patronat nad Targami objął starosta raciborski oraz wójt gminy Nędza.

Więcej na: www.babiczok.com.