Kolejna edycja powiatowego konkursu „Zaprezentuj swój biznesplan”

2017-09-15, Piątek

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Powiat Raciborski ogłasza konkurs pn. „Zaprezentuj swój biznesplan" dotyczący pomysłu na przedsięwzięcie o charakterze biznesowym.

Ideą konkursu jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych oraz zachęcenie uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych powiatu raciborskiego do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych powiatu raciborskiego. Autorzy trzech najlepszych pomysłów zostaną nagrodzeni.

Termin nadsyłania zgłoszeń trwa od 15.09.2017 r. do 31.10.2017 r. (szczegóły w regulaminie).

Listy laureatów zostanie ogłoszona na stronie internetowej www.raciborz.praca.gov.pl oraz podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, którego powiatowe obchody odbędą się na Zamku Piastowskim w Raciborzu w dniu 15.11.2017 r. w godz. 10:00-13:00.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu „ZAPREZENTUJ SWÓJ BIZNESPLAN" dostępny jest pod adresem www.raciborz.praca.gov.pl