Konkurs na stanowisko dyrektora ds. lecznictwa raciborskiego szpitala

2016-01-05, Wtorek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza konkurs na stanowisko: Zastępcy Dyrektora ds. lecznictwa Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu, z siedzibą przy ul. Gamowskiej 3, 47-400 Racibórz.

1. Wymagania stawiane przed kandydatami:
1) lekarz posiadający prawo wykonywania zawodu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej;
2) tytuł specjalisty w określonej dziedzinie medycyny lub specjalizację II stopnia w dziedzinie medycyny;
3) co najmniej 8 letni staż pracy w zawodzie.
2. Oferty kandydatów powinny zawierać:
1) podanie o przyjęcie na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. lecznictwa w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Szpitalu Rejonowym im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu;
2) dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania danego stanowiska;
3) dokumenty potwierdzające prawo wykonywania zawodu lekarza na terenie Rzeczypospolitej Polskiej;
4) opisany przez kandydata przebieg pracy zawodowej;
5) inne dokumenty, w szczególności potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe kandydata;
6) kopie dokumentów, o których mowa w pkt 5 powinny być poświadczone za zgodność z oryginałem
notarialnie zgodnie z art. 96 ustawy Prawo o notariacie (t. j. Dz. U. z 2014 r., poz. 164 ze zm.);
na prośbę Komisji konkursowej kandydat jest obowiązany przedstawić oryginały dokumentów;
7) zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego;
8) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach przeprowadzenia postępowania konkursowego na stanowisko objęte konkursem, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.).
3. Dokumenty, o których mowa w ust. 2 niniejszego ogłoszenia należy składać w Starostwie Powiatowym w Raciborzu Plac Okrzei 4, Biuro Obsługi Klienta w zamkniętych kopertach z podanym imieniem i nazwiskiem, adresem, numerem telefonu kontaktowego kandydata oraz dopiskiem „KONKURS NA STANOWISKO ZASTĘPCY DYREKTORA DS. LECZNICTWA SZPITALA REJONOWEGO IM. DR. JÓZEFA ROSTKA W RACIBORZU”, w terminie do dnia 1 lutego 2016 r.
4. Komisja konkursowa zbierze się dnia 2 lutego 2016 r. o godz. 10.00.
5. Komisja konkursowa, po zapoznaniu się z ofertami przeprowadzi rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami dnia 2 lutego 2016 r. od godz. 11.00. Miejscem posiedzenia Komisji konkursowej będzie sala obrad w budynku Starostwa Powiatowego w Raciborzu Plac Okrzei 4a.
6. Regulamin przeprowadzenia konkursu.
Na życzenie kandydatów udostępnia się tekst Regulaminu przeprowadzenia konkursu na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. lecznictwa Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu, dla którego podmiotem założycielskim jest Powiat Raciborski.
7. Informacji o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu udziela Kierownik Referatu Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Raciborzu w siedzibie Starostwa, Racibórz Plac Okrzei 4 lub telefonicznie pod numerem 32 45 97 347, od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 14.00.