Krwiodawstwo na plus

2015-08-17, Poniedziałek

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu 24 sierpnia (poniedziałek) organizuje Dzień Otwarty pod nazwą "Krwiodawstwo na plus". Patronat nad imprezą objęli Starosta  Raciborski oraz Prezydent Miasta Racibórz.

Tego dnia wydłużone zostaną godziny rejestracji dawców krwi: 08.00 – 16.00. W godzinach 7.30-10.00 wykonywane będą bezpłatne badania morfologii, glukozy oraz cholesterolu, a od 8.00 do 17.00 bezpłatny pomiar ciśnienia oraz możliwość porozmawiania z naszym lekarzem.

Zapraszamy całymi rodzinami!

Źródło: