Najlepsze selfie - I Festiwal Multidyscyplinarny Racibórz 2016

2016-08-30, Wtorek

Młodzieżowy Dom Kultury i Zamek Piastowski w Raciborzu serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu  w ramach którego przeprowadzony zostanie konkurs fotograficzny na najlepsze „selfie” na tle charakterystycznej budowli architektonicznej lub pomnika w swoim miejscu zamieszkania. Festiwal pod honorowym patronatem starosty raciborskiego adresowany jest dla młodzieży w wieku 13-19 lat z województwa śląskiego. Celem całego przedsięwzięcia jest przede wszystkim prezentacja umiejętności dzieci i młodzieży w różnych dziedzinach artystycznych, motywowanie do rozwijania zdolności artystycznych, wspieranie multilateralnego porozumienia poprzez kulturę, promocja placówek oświatowo-kulturalnych powiatu raciborskiego i województwa śląskiego jak również integracja i wymiana doświadczeń.

Swoje prace wraz z kartą zgłoszeniową można nadsyłać na adres [email protected] lub dostarczyć do sekretariatu  Młodzieżowego Domu Kultury na nośniku typu pendrive do 16 września 2016 r. Prace powinny być opatrzone krótkim komentarzem uzasadniającym wybór.

Rozdanie nagród, warsztaty filmowe dla laureatów oraz imprezy towarzyszące odbywać się będą w terminie 30.09-02.10.2016 r.

Wszyscy uczestnicy Festiwalu otrzymają dyplomy uczestnictwa, zwycięzcy dyplomy i nagrody rzeczowe a nagrodzone prace wystawione zostaną w galerii na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Szczegółowy regulamin, przebieg festiwalu oraz karta zgłoszenia w załączniku poniżej.

Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
I MULTIDYSCYPLINARNY FESTIWAL 2016 - REGULAMIN.doc I MULTIDYSCYPLINARNY FESTIWAL 2016 - REGULAMIN.doc 16-08-30 15:01 1.46MB I MULTIDYSCYPLINARNY FESTIWAL 2016 - REGULAMIN.doc pobierz