"Polska smakuje" - aplikacja promująca lokalnych producentów żywności

2017-07-28, Piątek

Jesteś rolnikiem lub lokalnym producentem żywności i szukasz nabywców swoich produktów?
Agencja Rynku Rolnego udostępnia stronę internetową www.polskasmakuje.pl i darmową aplikację Polska Smakuje, dzięki której konsumenci będą mogli znaleźć w sieci lokalnych wytwórców żywności.

Aplikacja będzie gromadzić informacje o lokalnych rolnikach i wytwórcach regionalnych produktów spożywczych.
Każdy, kto produkuje żywność zgodnie z systemami jakości, działa w ramach rolniczego handlu detalicznego, może założyć własny profil, na którym zamieści informacje o swojej ofercie oraz dane kontaktowe. Profil będzie mógł być na bieżąco uzupełniany, a zdjęcia  produktów zostaną zamieszczone przy opisie. Dzięki temu konsumenci, którzy coraz częściej i chętniej szukają zdrowej regionalnej żywności, będą mogli jednym kliknięciem odnaleźć lokalnych producentów.

Więcej informacji: https://www.polskasmakuje.pl/dlaczego-warto-byc-wystawca/