2005-08-17, Środa

Posiedzenie Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej, Polityki Rodzinnej, Wspierania Osób Niepełnosprawnych oraz Bezpieczeństwa Rady Powiatu Raciborskiego odbędzie się 19 sierpnia br. w Starostwie Powiatowym w Raciborzu.

Tematem obrad będzie m.in. kwestia dotycząca podejmowanych przez Caritas Diecezji Opolskiej działań polegających na przejmowaniu rynku usług medycznych. Do dyskusji tej zaproszono przedstawicieli niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej oraz Księdza Dyrektora Caritas Diecezji Opolskiej.

Ponadto radni zajmą się informacją na temat Powiatowego Programu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Powiecie Raciborskim na lata 2006-2011. Omówiona zostanie też informacja na temat bieżącej działalności Szpitala Rejonowego w Raciborzu. Radni omówią również materiały na najbliższą sesję Rady Powiatu, którą zaplanowano na 30 sierpnia br.

Początek posiedzenia Komisji o godz. 12.00 w Starostwie Powiatowym w Raciborzu przy ul. Klasztornej 6.