Powiatowe Targi Pracy na Zamku w Raciborzu

2017-02-24, Piątek

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu wspólnie z Agencją Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości zapraszają Państwa do udziału w Powiatowych Targach Pracy które odbędą się na Zamku Piastowskim w Raciborzu przy ulicy Zamkowej 2, 29.03.2017 r. w godzinach od 12:00 do 17:00.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną lokalne oferty pracy, zagraniczne oferty upowszechnione w ramach sieci Eures, które zaprezentują przedstawiciele firm z Czech, Słowacji i Niemiec, oferty edukacyjne szkół policealnych i wyższych oraz instytucji szkoleniowych i wspierających przedsiębiorczość. Ponadto każdy z uczestników będzie miał możliwość skorzystania z konsultacji i porad ekspertów.

Targi dają mozliwość nawiazania bezpośredniego kontaktu z osobami bezrobotnymi, osobami planującymi zmianę dotychczasowego zatrudnienia, jak również ze studentami, absolwentami szkół wyższych i średnich.

Zachęcamy do zaprezentowania firmy i przedstawienia wolnych miejsc pracy

Udział jest całkowicie bezpłatny. Wystawcom zapewniamy stoisko wystawiennicze ( stolik + krzesło).

Zapraszając serdecznie do udziału w imprezie uprzejmie proszę o potwierdzenie Państwa uczestnictwa, które przyjmujemy do dnia 20.03.2017 r. drogą pocztową, faxem, e-mail lub telefonicznie.

Osoba do kontaktu: Małgorzata Janiczek tel. 32 415 45 50 wew. 215