Pożegnanie lata z MDK już w niedzielę

2015-09-02, Środa

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu, dla którego organem prowadzącym jest Powiat Raciborski ma przyjemność zaprosić dzieci, młodzież, rodziców i dziadków oraz wszystkich, którym działania artystyczne młodych artystów są bliskie sercu na imprezę plenerową pod nazwą „Pożegnanie lata z MDK”.

Spotkamy się na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu, w niedzielę, 6 września 2015r. o godzinie 16.00, aby podzielić się dorobkiem artystycznym naszych uzdolnionych wychowanków oraz zachęcić do zapoznania się z ofertą zajęć pozalekcyjnych na rok szkolny 2015/2016. Mamy nadzieję, że każdy młody mieszkaniec powiatu raciborskiego znajdzie u nas coś dla siebie, aby efektywnie spędzać swój wolny czas.

Nasza misja to: MDK TWOIM DRUGIM DOMEM!

W Młodzieżowym Domu Kultury kształtujemy osobowość młodego człowieka! Uczymy, wychowujemy, wspieramy. Pomagamy uwierzyć we własne siły i rozwijamy skrzydła.

W trakcie trwania koncertu, będzie możliwość zapisów na zajęcia do kół zainteresowań działających w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY – CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!