Radni podziękowali za współpracę

2018-02-28, Środa

Wczorajsza sesja Rady Powiatu Raciborskiego rozpoczęła się od podziękowań. Starosta Ryszard Winiarski oraz przewodniczący rady Adam Wajda wraz z radnymi podziękowali Janowi Pawnikowi oraz Gabrielowi Kuczerze za bardzo dobrą współpracę i życzyli powodzenia w realizacji nowych wyzwań. Obaj panowie zakończyli dotychczasową współpracę z samorządem powiatowym.

Jan Pawnik po 10 latach pracy jako komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu i 38 latach służby z końcem stycznia przeszedł na emeryturę.  Na sesji podziękował za miłe słowa i gesty, lata współpracy ze starostą, zarządem i radą, za wspólne rozwiazywanie problemów oraz wsparcie. Gabriel Kuczera od czerwca 2008 roku był Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego w Raciborzu. Od 1 marca br. rozpocznie pracę w Urzędzie Gminy w Pietrowicach Wielkich. Również przekazał swoje podziękowania za dotychczasową współpracę, którą zamierza kontynuować, ale już jako sekretarz gminy.

Starosta wraz z przewodniczącym przekazali gościom listy gratulacyjne, upominki książkowe i kwiaty, a radni nagrodzili ich pracę oklaskami.