Spotkanie członków zarządu z prezesem raciborskiego PKS-u

2016-07-12, Wtorek

Dziś 12 lipca br. podczas posiedzenia Zarząd Powiatu Raciborskiego odbyło się oficjalne spotkanie z nowym prezesem zarządu Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Raciborzu Sp. z o.o. Damianem Knurą. Prezes został powołany na stanowisko uchwałą rady nadzorczej spółki z dniem 27 czerwca 2016 r. i zastąpił na tym stanowisku Kazimierza Kitlińskiego.

Po gratulacjach i życzeniach sukcesu od członków zarządu, D. Knura wskazał najważniejsze zadania, którymi będzie się zajmował w najbliższym czasie. Wśród nich wymienił przede wszystkim odnowienie taboru spółki, w głównej mierze przy wykorzystaniu zewnętrznych źródeł dofinansowania, a także przygotowanie i zawarcie umowy z powiatem wodzisławskim oraz zawarcie umów z gminami powiatu raciborskiego na przewozy uczniów.

Funkcję Zgromadzenia Wspólników pełni Zarząd Powiatu Raciborskiego i Zarząd Powiatu Wodzisławskiego.