XI Karnawałowa Rewia Tańca

2017-02-22, Środa

Już w najbliższy weekend  Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu zaprasza na Młodzieżową i Dziecięcą Karnawałową Rewię Tańca.

25 lutego o godz. 16.00 odbędzie się XI Młodzieżowa Rewia Tańca, podczas której wystąpią tancerze MDK i zaprezentują pełny wachlarz tańców towarzyskich na różnym poziomie zaawansowania. Wystąpi zespół taneczny „Rewia” oraz „Allora Dance”. Jak co roku występy na Rewii poprzedzają warsztaty taneczne, podczas których młodzież doskonali swoje umiejętności pod okiem mistrzów tańca. W tym roku zaprosiliśmy Adam Mateckiego i Alicję Żegalski tancerzy klasy mistrzowskiej „S”, którzy również dla nas wystąpią.

W niedzielę 26 lutego o godz. 17.00 zapraszamy na Dziecięcą Rewię Tańca. Podziwiać będziemy m.in. : tańce towarzyskie w wykonaniu dziecięcych par początkujących i zaawansowanych oraz par turniejowych Klubu Tańca Towarzyskiego „Rewia” działającego przy MDK. Wystąpią zespoły tańca nowoczesnego MDK: „Szał” i „Szajka” oraz dziecięcy zespół tańca towarzyskiego” Mini Rewia”. Warsztaty tańca nowoczesnego poprowadzi w tym roku finalista I edycji programu tanecznego „You can dance” Mariusz Jasuwienas. Warsztaty z tańca towarzyskiego poprowadzą : Roman Mal’kov i Ewa Malik -  pary mistrzowskiej klasy „S”. Pokaz mistrzów uwieńczy występy naszych tancerzy.

Miejsce imprezy: Hala widowiskowo – sportowa „Arena Rafako” w Raciborzu, ul. Łąkowa 31.

Współorganizatorami są: OSiR w Raciborzu oraz Rada Rodziców przy MDK-u.
Honorowy patronat nad imprezą objęli: Starosta Raciborski - Ryszard Winiarski oraz Prezydent Miasta Racibórz - Mirosław Lenk.

Serdecznie zapraszamy!