XXXIX sesja Rady Powiatu Raciborskiego

PORZĄDEK OBRAD XXXIX SESJI
RADY POWIATU RACIBORSKIEGO
w dniu 28.02.2006 r., godz. 14.00

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z XXXVIII sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Informacja Starosty o pracach Zarządu Powiatu między sesjami.
5. Realizacja uchwał i wniosków Rady Powiatu Raciborskiego.
6. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu o złożonych interpelacjach i odpowiedziach na interpelacje.
7. Interpelacje i zapytania radnych.
8. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
9. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Rzecznika Konsumentów za rok 2005.
10. Przyroda i ochrona wybranych terenów Powiatu Raciborskiego.
11. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia statutu Domu Pomocy Społecznej "Złota Jesień" w Raciborzu.
12. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pożyczki Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej Szpitalowi Rejonowemu im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu.
13. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia Regulaminu przyznawania nagród Dyrektora Szkoły/Placówki dla nauczycieli szkół i placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski.
14. Podjęcie uchwały w sprawie szczegółowych zasad udzielania dotacji z budżetu Powiatu dla szkół i placówek niepublicznych.
15. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006r. dotyczących planu przychodów i wydatków dochodów własnych.
16. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006r. dotyczący wieloletniego programu inwestycyjnego.
17. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006r.
18. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2006r.
19. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr II / 25 / 2002 Rady Powiatu Raciborskiego z dnia 10 grudnia 2002r. w sprawie powołania członków Komisji Budżetu i Finansów.
20. Wystąpienie Komisji Uchwał i Wniosków.
21. Wolne wnioski i informacje.
22. Zakończenie sesji.