XXXV sesja Rady Powiatu Raciborskiego

2005-10-24, Poniedziałek

XXXV sesja Rady Powiatu Raciborskiego odbędzie się 25 października 2005 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy ulicy Klasztornej 6. Początek obrad o godz. 14.00.

PORZĄDEK OBRAD XXXV SESJI
RADY POWIATU RACIBORSKIEGO
w dniu 25 października 2005 r. godz. 14:00

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z XXXIII sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
3. Przyjęcie protokołu z XXXIV sesji Rady Powiatu Raciborskiego.
4. Przyjęcie porządku obrad.
5. Informacja Starosty o pracach Zarządu Powiatu między sesjami.
6. Realizacja uchwał i wniosków Rady Powiatu Raciborskiego.
7. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu o złożonych interpelacjach i odpowiedziach na interpelacje
8. Interpelacje i zapytania radnych.
9. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
10. Ochrona środowiska na terenie Powiatu Raciborskiego ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki odpadami.
11. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi Państwa Aliny i Herberta Kasza na Zarząd Powiatu Raciborskiego.
12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały dotyczącej określenia zadań z zakresu rehabilitacji osób niepełnosprawnych oraz wielkości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na realizację tych zadań.
13. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Raciborski.
14. Podjęcie uchwały w sprawie odpłatnego przeniesienia własności nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Powiatu Raciborskiego.
15. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Raciborskiego na 2005r.
16. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr III / 44 / 2002 Rady Powiatu Raciborskiego z dnia 30 grudnia 2002r. w sprawie wyboru członków Komisji Rewizyjnej - rezygnacja radnego.
17. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr III / 44 / 2002 rady Powiatu Raciborskiego z dnia 30 grudnia 2002r. w sprawie wyboru członków Komisji Rewizyjnej - wybór członka.
18. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia rezygnacji z funkcji Przewodniczącego Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rozwoju Gospodarczego.
19. Podjęcia uchwały w sprawie powołania Przewodniczącego Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Rozwoju Gospodarczego.
20. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Henryka Siedlaczka.
21. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu nt. analizy oświadczeń majątkowych za 2004 r. złożonych przez radnych.
22. Informacja Starosty Raciborskiego nt. analizy oświadczeń majątkowych za 2004 r. złożonych przez kierowników komórek organizacyjnych Starostwa Powiatowego w Raciborzu oraz dyrektorów jednostek podległych Powiatowi Raciborskiemu.
23. Wystąpienie Komisji Uchwał i Wniosków.
24. Wolne wnioski i informacje.
25. Zakończenie sesji.