Zapowiedzi wydarzeń (13.-19.10.2003)

2003-10-13, Poniedziałek
Poniedziałek, 13.10.2003 r. Godz. 13.00 Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej – wręczenie nagród Starosty Raciborskiego w dziedzinie oświaty Miejsce: Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu Tradycyjnie już podczas powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej, Starosta Raciborski wręcza swe nagrody w dziedzinie oświaty. W tym roku wyróżnionych zostało 25 pracowników (dyrektorzy, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi) placówek oświatowych, dla których Powiat Raciborski jest organem prowadzącym. W programie uroczystości: wręczenie nagród Starosty Raciborskiego w dziedzinie oświaty, odebranie przez Starostę Raciborskiego ślubowania od nauczycieli nowo mianowanych, występ zespołu wokalnego „Miraż” działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu pod kierunkiem Elżbiety Biskup. Wtorek, 14.10.2003 r. Godz. 08.00 Posiedzenie Zarządu Powiatu Raciborskiego Miejsce: Starostwo Powiatowe w Raciborzu Godz. 11.30 Uroczyste obchody z okazji 40-lecia Zespołu Szkół Zawodowych w Raciborzu Miejsce: Dom Kultury „Strzecha” w Raciborzu (ul. Londzina) W uroczystych obchodach udział wezmą także przedstawiciele władz powiatu raciborskiego, na czele ze Starostą Raciborskim Henrykiem Siedlaczkiem. Środa, 15.10.2003 r. Godz. 11.00 Posiedzenie Kapituły V Edycji Nagrody „Czarny Diament” Miejsce: Hotel „Maranta” w Rybniku-Boguszowicach Do udziału w posiedzeniu Kapituły V Edycji Nagrody „Czarny Diament” zaproszony został również Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek. Piątek, 17.10.2003 r. Godz. 13.00 Uroczystość wręczenia aktów mianowania na wyższy stopień wojskowy dla żołnierzy rezerwy i w stanie spoczynku z terenu powiatu raciborskiego Miejsce: Muzeum w Raciborzu Akty mianowania na wyższe stopnie wojskowe otrzymają żołnierze rezerwy i w stanie spoczynku z powiatu raciborskiego. To wyróżnienie za angażowanie się na rzecz obronności kraju w pomnażaniu patriotycznych i społecznych wartości, ukształtowanych podczas służby wojskowej. Na zaproszenie Związku Żołnierzy Ludowego Wojska Polskiego Zarządu Oddziału Powiatowego w Raciborzu, w uroczystości weźmie udział Starosta Raciborski Henryk Siedlaczek.