Zasady udzielania dofinansowania na przedsięwzięcia kulturalne w 2016 roku wnioski do 10 września br.

2015-07-01, Środa

Powiat Raciborski rokrocznie wspiera organizatorów przedsięwzięć o charakterze kulturalnym, przeznaczając na ten cel ponad 100 tys. złotych.

Zarząd powiatu przypomina, że bezwzględnym warunkiem otrzymania w 2016 r. dofinansowania do organizacji przedsięwzięcia kulturalnego z budżetu Powiatu Raciborskiego będzie złożenie stosownego wniosku/pisma o pomoc w jego organizacji w terminie do 10 września 2015 r.

Ponadto informujemy, że brak złożenia w bieżącym roku do tut. starostwa sprawozdania z realizacji przedsięwzięcia kulturalnego, współfinansowanego ze środków Powiatu, będzie skutkować nie przyznaniem w 2016 r. wsparcia finansowego.

Szczegółowych informacji nt. uzyskania dofinansowania w 2016 roku udziela p. Szymon Kura, Referat Edukacji, Kultury i Sportu, e-mail: [email protected]l, tel. 32 45 97 308.