Newsletter Starostwa Powiatowego w Raciborzu
Drukuj grafikę : tak / nie

Powiat

„Nie truj sąsiada” - kolejna odsłona ofensywy antysmogowej 2017-11-24, Piątek

Sezon grzewczy wiąże się niestety z kolejny etap zmagań z niską emisją. Doniesienia o limitach emisji pyłu zawieszonego przekroczonych o kilkaset procent znów zaczynają być naszą codziennością.

Reprezentantka powiatu na festiwalu Finsterwalder Sanger 2017-11-21, Wtorek

Julia Różycka, reprezentantka kół wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu a jednocześnie wielokrotna laureatka m.in. ogólnopolskich festiwali piosenki, 18 listopada 2017 r. wzięła udział w Międzynarodowym Konkursie Piosenki „Jazz + Pop” organizowanym w niemieckim mieście Finsterwalde.

Udział w pracach składów orzekających Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Raciborzu. 2017-11-21, Wtorek

Starosta raciborski ogłosił zapytanie ofertowe dotyczące świadczenia usług polegających na udziale w pracach składów orzekających Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Raciborzu.

Konkurs na prowadzenie domu dla matek w 2018 roku 2017-11-17, Piątek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego powiatu raciborskiego z zakresu pomocy społecznej i przeciwdziałania przemocy w rodzinie pn. „Powadzenie w roku 2018 domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży oraz kobiet będących ofiarami przemocy w rodzinie, z terenu powiatu raciborskiego”.

Zgłoś kandydaturę do Nagrody Mieszko AD 2017 2017-11-15, Środa

Przypominamy, że do 30 listopada br. trwa przyjmowanie kandydatur do Nagrody Starosty Raciborskiego Mieszko AD 2017.

Pracownie do praktycznej nauki zawodów nabierają kształtów 2017-11-07, Wtorek

W pomieszczeniach Centrów Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 oraz nr 2 „Mechanik” trwa kompleksowy remont.

Zmiana organizacji ruchu podczas Świąt Wszystkich Świętych 2017-10-25, Środa

Zbliżają się dni, w których będziemy odwiedzać groby naszych bliskich, przyjaciół, osób dla nas ważnych. Z tego powodu niezwykle ważne będą dla Was informacje, jak będzie wyglądać organizacja ruchu w pobliżu cmentarzy w Dniu Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny.

Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w obszarze nieodpłatnej pomocy prawnej 2017-10-25, Środa

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadań publicznych z zakresu administracji rządowej realizowanych przez Powiat Raciborski w obszarze nieodpłatnej pomocy prawnej.

Nabór na wolne stanowisko dyrektora Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu 2017-10-25, Środa

Starosta Raciborski ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy dyrektora Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

2 listopada Starostwo Powiatowe będzie nieczynne 2017-10-24, Wtorek

Informujemy, że w dniu 2 listopada Starostwo Powiatowe w Raciborzu będzie nieczynne.