Powiat

Bezpłatne badania mammograficzne w Kuźni Raciborskiej 2018-03-14, Środa

Badanie jest bezpłatne i refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Ponowny nabór na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego 2018-03-13, Wtorek

Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydata na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Raciborzu, dokumenty można składać do 20 marca 2018 roku.

Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu 2018-03-13, Wtorek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu przy ul. Królewskiej 19.

Spotkanie informacyjno-promocyjne dla rolników w Raciborzu 2018-03-09, Piątek

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Biuro Powiatowe w Raciborzu oraz powiat raciborski zapraszają na spotkanie informacyjno-promocyjne, które odbędzie się 14 marca 2018 r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu ul. Zamkowa 2.

Batalion WOT w Kuźni Raciborskiej 2018-03-09, Piątek

W środę 7 marca br. w Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach odbyło się spotkanie starosty Ryszarda Winiarskiego i burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska Pawła Machy z dyrektor Wydziału Nadzoru Właścicielskiego Darią Kolonko.

Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego 2018-03-07, Środa

W marcu 2018 r. na terenie całej Polski zostanie przeprowadzone badanie statystyczne z zakresu rolnictwa: - Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (formularz R-ZW-S)

Konkurs na prowadzenie programu korekcyjno - edukacyjnego dla sprawców przemocy w rodzinie 2018-03-01, Czwartek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na przeprowadzenie w roku 2018 programu korekcyjno – edukacyjnego dla sprawców przemocy w rodzinie.

Radni podziękowali za współpracę 2018-02-28, Środa

Wczorajsza sesja Rady Powiatu Raciborskiego rozpoczęła się od podziękowań. Starosta Ryszard Winiarski oraz przewodniczący rady Adam Wajda wraz z radnymi podziękowali Janowi Pawnikowi oraz Gabrielowi Kuczerze za bardzo dobrą współpracę.

Nabór na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego nadal trwa 2018-02-27, Wtorek

Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydata na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Raciborzu, dokumenty można składać do 02 marca 2018 roku.

Wicestarosta ponownie na czele Zarządu Śląskiego Forum Oświaty Samorządowej 2018-02-27, Wtorek

21 lutego br. w Katowicach odbyło się Zebranie Ogólne Śląskiego Forum Oświaty Samorządowej w Katowicach. Forum to organizacja szkoleniowo-konsultacyjna działająca pod patronatem Ośrodka Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki. Zrzesza 79 samorządów.