Powiat

Zmiana organizacji ruchu na rondzie na Placu Konstytucji 3 Maja w Raciborzu 2023-11-24, Piątek

Zmiana organizacji ruchu na rondzie na Placu Konstytucji 3 Maja w Raciborzu

Uroczyste otwarcie altany w LO II 2023-11-24, Piątek

Uroczyste otwarcie altany w LO II

II edycja Raciborskiego Stołu Gospodarczego! 2023-11-23, Czwartek

II edycja Raciborskiego Stołu Gospodarczego!

Otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego z zakresu administracji rządowej! 2023-11-22, Środa

„Prowadzenie na terenie powiatu raciborskiego, w latach 2024 – 2028, środowiskowego domu samopomocy dla osób upośledzonych umysłowo typu B”

Otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu pomocy społecznej! 2023-11-22, Środa

„Prowadzenie na terenie powiatu raciborskiego w latach 2024 – 2028 ponadgminnego, 60 miejscowego domu pomocy społecznej przeznaczonego dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie oraz dla osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie”; „Prowadzenie na terenie powiatu raciborskiego w latach 2024 – 2028 ponadgminnego, 170 miejscowego domu pomocy społecznej przeznaczonego dla osób przewlekle psychicznie chorych”.

Otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadania publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu pomocy społecznej 2023-11-22, Środa

„Prowadzenie na terenie powiatu raciborskiego, w latach 2024 – 2028, ośrodka interwencji kryzysowej”

Otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadania  publicznego Powiatu Raciborskiego z zakresu pomocy społecznej

„Prowadzenie na terenie powiatu raciborskiego, w roku 2024, domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży"