Badanie ankietowe - modernizacja taboru autobusowego w powiecie raciborskim

2017-09-13, Środa

Powiat raciborski przygotowuje się do pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich na zakup 8 nowych autobusów do obsługi przewozów pasażerskich komunikacją publiczną na terenie powiatu raciborskiego.

Od dzisiaj do przyszłej środy mieszkańcy mogą wziąć udział w anonimowej ankiecie i określić swoje opinie w zakresie poprawy jakości i komfortu przewozów komunikacją publiczną z zastosowaniem dodatkowego wyposażenia autobusów w tzw. inteligentne systemy transportowe, np. klimatyzacja pełnopojazdowa, dostęp do bezprzewodowego internetu, ładowarki USB.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, którą można wysłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected] lub złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Raciborzu, pl. Stefana Okrzei 4, 47-400 Racibórz, w godzinach otwarcia urzędu.

Badanie ankietowe potrwa do 20.09.2017 r.

Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
ankieta_powiat_rac.doc ankieta_powiat_rac.doc 17-09-13 10:26 809.5KB ankieta_powiat_rac.doc pobierz