Raport z konsultacji społecznych związanych z taborem autobusowym

2017-09-25, Poniedziałek

W dniach 13-20 września 2017 r. przeprowadzone zostały konsultacje społeczne związane z planowaną modernizacją części taboru autobusowego w powiecie raciborskim.

Mieszkańcy w anonimowej ankiecie określali swoje opinie w zakresie poprawy jakości i komfortu przewozów komunikacją publiczną z zastosowaniem dodatkowego wyposażenia autobusów w tzw. inteligentne systemy transportowe, np. klimatyzacja pełnopojazdowa, dostęp do bezprzewodowego internetu, ładowarki USB.

Badanie ankietowe przeprowadzone zostało w związku przygotowywanym przez powiat raciborski wnioskiem o dofinansowanie z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020.

Raport z konsultacji znajduje się w załączniku.

Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Raport_konsultacji_spol_pow_rac.pdf Raport_konsultacji_spol_pow_rac.pdf 17-09-25 13:08 105.01KB Raport_konsultacji_spol_pow_rac.pdf pobierz