• « Pierwsza

Utrudnienia przy wjeździe do Starostwa Powiatowego w Raciborzu

W związku z trwającymi pracami remontowymi ul. Armii Krajowej w Raciborzu przy wjeździe do Starostwa Powiatowego informujemy klientów, że możliwy jest dojazd na parking urzędu od strony ul. Opolskiej.

Niepełnosprawni mogą złożyć deklarację PIT za 2016 r. w Starostwie

W dniu 11 kwietnia 2017r. (wtorek) w godz. od 12.000 do 14.00 w Ośrodku Informacji dla Osób Niepełnosprawnych (Racibórz, Plac Okrzei 4, pok. nr 9A) dyżur będą pełnić pracownicy Urzędu Skarbowego w Raciborzu.

Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym

Jeśli Twoje dziecko znajduje się w ciężkim stanie klinicznym, wymaga całodobowych specjalistycznych zabiegów opiekuńczych i pielęgnacyjnych, a Twoja rodzina znajduje się w trudnej sytuacji finansowej, jesteś potencjalnym adresatem Programu Pomocy Dzieciom Stowarzyszenia na Rzecz Niepełnosprawnych SPES.

Kaplica Zamku Piastowskiego zakwalifikowana do konkursu Zabytek Zadbany

Kaplica Zamku Piastowskiego w Raciborzu znalazła się w gronie obiektów zakwalifikowanych do konkursu Zabytek Zadbany 2017 ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Spotkanie informacyjne nt. projektu grantowego Akcja Inkubacja

W środę, 30.11.2016 r., w Starostwie Powiatowym w Raciborzu odbyło się spotkanie informacyjne nt. projektu grantowego Akcja Inkubacja, w ramach którego trwa nabór pomysłów na innowacje społeczne.

2 maja starostwo będzie nieczynne

Starostwo Powiatowe w Raciborzu informuje, że 2 maja br. (piątek) urząd będzie nieczynny.

Zmiana godzin przyjmowania stron w Wydziale Komunikacji i Transportu w Wigilię i Sylwester

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Raciborzu (Plac Okrzei 4, parter dużego budynku) informuje, że w dniach 24.12 br. (Wigilia) oraz 31.12. br. (Sylwester) strony będą przyjmowane w godzinach od 8.00 do 12.00.

Zmiana rozkładu czasu pracy Starostwa w Wigilię i Sylwester

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24 grudnia br. (Wigilia) oraz 31 grudnia br. (Sylwester), Starostwo Powiatowe w Raciborzu będzie czynne w godz. od 7.30 do 14.00. W zamian, w piątek, 20.12.2013 r., urząd będzie czynny w godz. od 7.30 do 17.00.

Ogłoszenie o przetargu - nieruchomość Zabełków

Starosta Raciborski podaje do publicznej wiadomości, iż zamierza sprzedać, w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, nieruchomość oznaczoną geodezyjnie jako działka nr 969, k.m. 4, obręb Zabełków, o pow. 0,0745 ha. Przetarg odbędzie się dnia 8 stycznia 2014 r. o godzinie 10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy pl. Okrzei 4 (mała sala narad). Pełna treść ogłoszenia o przetargu dostępna w pliku do

Ogłoszenie o przetargu - lokal mieszkalny Racibórz - Stalmacha

Starosta Raciborski podaje do publicznej wiadomości, iż zamierza zbyć w trybie przetargu ustnego nieograniczonego lokal mieszkalny nr 11 zlokalizowany na nieruchomości zabudowanej położonej w Raciborzu przy ulicy Stalmacha 13. Przetarg odbędzie się dnia 18 grudnia 2013 r. o godzinie 9.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy pl. Okrzei 4 (sala obrad nr 4). Pełna treść ogłoszenia o przetargu dostępna w pliku do