Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na zajęcia

2015-07-02, Czwartek
Międzynarodowe Warsztaty Taneczno - Teatralne

Jeśli twoją pasją jest teatr, masz talent plastyczny, kochasz taniec, w twej duszy gra muzyka, chcesz miło spędzić czas wolny poszerzając jednocześnie artystyczne horyzonty - koniecznie przyjdź do nas!

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zajęciach organizowanych w naszej instytucji w roku szkolnym 2015/2016.

Informacji o rekrutacji udziela sekretariat placówki codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30. Szczegóły dostępne na stronie www.mdk-raciborz.pl m.in. w zakładce "Rekrutacja na zajęcia w roku szkolnym 2015/2016" http://www.mdk-raciborz.pl/rekrutacja-na-zajcia-w-roku-szkolnym-20152016

Serdecznie zapraszamy na zajęcia do raciborskiego MDKu, które prowadzone są przez doświadczoną i kreatywną kadrę pedagogiczną.