Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Polsko-niemiecko-francuska ekspozycja zagości w raciborskim Zamku

2015-06-25, Czwartek

W ramach współpracy międzynarodowej Powiatu Raciborskiego do Raciborza przyjadą prace artystów z niemieckiego miasta Rendsburg oraz francuskiego miasta Vierzon. Powiat będą reprezentować prace Gabrieli Habrom-Rokosz, Magdaleny Gogół-Peszke oraz Grzegorza Tomasiaka.

Wernisaż odbędzie się 4 lipca (sobota) o godz. 18.30 w Zamku Piastowskim w Raciborzu. Stąd prace pojadą do Francji.

Miasto Rendsburg to oficjalny partner Powiatu Raciborskiego od 2004 r. Tym razem samorządy zdecydowały o zorganizowaniu wspólnej wystawy prac artystów. W przedsięwzięcie włączyło się francuskie miasto Vierzon (samorząd partnerski Rendsburga).

W ten sposób w salach wystawienniczych Zamku Piastowskiego do 20 lipca będzie można oglądać prace aż 19 twórców.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wernisażu. Wstęp wolny.

Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz