Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe

Trzej tenorzy zaśpiewają na zamku - bilety od 24 lutego

2015-02-11, Środa

Koncert trzech tenorów to jedna z propozycji koncertowych, która cieszy się tak dużym powodzeniem, że dla sympatycznych i wiernych odbiorców artyści scen poznańskich przygotowali już drugą i trzecią część tego pełnego humoru i dobrej muzyki koncertu.

W repertuarze usłyszą państwo wiele znanych szlagierów, pieśni i piosenek, a także znane arie operetkowe i musicalowe. A jakie? Niech to pozostanie niespodzianką. Całość poprowadzi jak zwykle konferansjer, który piękną muzykę ubarwi dobrym dowcipem i anegdotami.

Jeśli chcecie państwo przeżyć raz jeszcze ok. 90 niezwykłych minut z tenorami, to serdecznie zapraszamy na drugą część tego pogodnego koncertu i życzymy dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Na koncert zapraszamy w niedzielę 1 marca br. o godz. 17.00 do sali konferencyjnej w Zamku Piastowskim w Raciborzu. Przed publicznością zaprezentuje się trzech sławnych tenorów – Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski i Kordian Kacperski, znani i lubiani artyści scen poznańskich, którzy już wiele razy występowali w dawnej siedzibie Piastów przed raciborską publicznością. - Koncert adresowany jest dla pań, z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet – mówi Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Bilety - wejściówki będą do nabycia od wtorku 24 lutego od godz. 9.00 w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Można zakupić maksymalnie cztery wejściówki.

wszystkie
Redagował: Karolina Kunicka 2015-03-16 08:15:33

Godziny urzędowania

Starostwo Powiatowe w Raciborzu urzęduje:

• w poniedziałki, środy i czwartki od 7:30 do 15:30
  • we wtorki w godzinanch od 7:30 do 17:00
  • w piątki w godzinach od 7:30 do 14.00

STAROSTWO POWIATOWE W RACIBORZU
Plac Okrzei 4, 47-400 Racibórz

telefon:
fax:
bok@powiatraciborski.pl

Do 30 listopada czekamy na zgłaszanie kandydatur do Nagrody Starosty Raciborskiego Mieszko AD 2016.

Szczegóły tutaj

info