Strona główna / Starostwo Powiatowe / Aktualności - Starostwo Powiatowe
  • « Pierwsza

Udział w pracach składów orzekających Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Raciborzu. 2017-11-21, Wtorek

Starosta raciborski ogłosił zapytanie ofertowe dotyczące świadczenia usług polegających na udziale w pracach składów orzekających Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Raciborzu.

Konkurs na prowadzenie domu dla matek w 2018 roku 2017-11-17, Piątek

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego powiatu raciborskiego z zakresu pomocy społecznej i przeciwdziałania przemocy w rodzinie pn. „Powadzenie w roku 2018 domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży oraz kobiet będących ofiarami przemocy w rodzinie, z terenu powiatu raciborskiego”.

Zanotowano przekroczenia dopuszczalnego poziomu stężenia PM10 - jakość powiatrza jest bardzo zła

Dzisiaj (16.11.2017 r.) jakość powietrza na obszarze aglomeracji rybnicko-jastrzębskiej oraz powiatach pszczyńskim, rybnickim, mikołowskim, raciborskim i wodzisławskim będzie bardzo zła, zwłaszcza w godzinach wieczornych i nocnych.

Zgłoś kandydaturę do Nagrody Mieszko AD 2017 2017-11-15, Środa

Przypominamy, że do 30 listopada br. trwa przyjmowanie kandydatur do Nagrody Starosty Raciborskiego Mieszko AD 2017.

Referat Rejestracji Pojazdów dziś nieczynny - System CEPIK 2.0 nie działa

Dziś miała zostać wprowadzona przez Ministerstwo Cyfryzacji nowa wersja Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców - CEPiK 2.0. System nie działa jednak prawidłowo.

Zmiana godziny rejestracji pojazdów w starostwie

Informujemy, że w związku z wdrożeniem nowego Systemu Informatycznego Centralnej Ewidencji Pojazdów (CEPIK 2.0) w najbliższy poniedziałek 13 listopada br. Referat Rejestracji Pojazdów będzie czynny od godz. 12.00.

Pracownie do praktycznej nauki zawodów nabierają kształtów 2017-11-07, Wtorek

W pomieszczeniach Centrów Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 oraz nr 2 „Mechanik” trwa kompleksowy remont.

Zmiana organizacji ruchu podczas Świąt Wszystkich Świętych 2017-10-25, Środa

Zbliżają się dni, w których będziemy odwiedzać groby naszych bliskich, przyjaciół, osób dla nas ważnych. Z tego powodu niezwykle ważne będą dla Was informacje, jak będzie wyglądać organizacja ruchu w pobliżu cmentarzy w Dniu Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny.

Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w obszarze nieodpłatnej pomocy prawnej 2017-10-25, Środa

Zarząd Powiatu Raciborskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie do realizacji zadań publicznych z zakresu administracji rządowej realizowanych przez Powiat Raciborski w obszarze nieodpłatnej pomocy prawnej.

Nabór na wolne stanowisko dyrektora Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu 2017-10-25, Środa

Starosta Raciborski ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy dyrektora Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

• « Pierwsza