Aktualności Referatu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Referat Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego / Aktualności Referatu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Zła jakość powietrza prognozowana na weekend

Dziś, jutro i pojutrze prognozowana jakość powietrza w powiecie raciborskim będzie zła.

Ryzyko wystąpienia przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu

Dziś 26 stycznia br. w powiecie raciborskim występuje ryzyko przekroczenia poziomu alarmowego 300 µg/m3 dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu. Zarówno dziś jak i jutro prognozowana jakość powietrza będzie zła.

Prognoza jakości powietrza

Prognozowana jakość powietrza w powiecie na dziś i jutro.

Dziś (23.01.2017 r.) w Kotlinie Żywieckiej oraz w środkowej części województwa śląskiego ze względu na poziom pyłu zawieszonego, jakość powietrza będzie bardzo zła.

Ostrzeżenie o bardzo złej jakości powietrza

Dziś i jutro (20 i 21.01.2017 r.) ze względu na poziom pyłu zawieszonego jakość powietrza będzie zła i bardzo zła

Bardzo zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

Dzis i jutro (18-19.01.2017 r.) jakość powietrza na większości obszaru województwa śląskiego zwłaszcza w godzinach wieczornych i nocnych, będzie bardzo zła.

Dzisiaj również zanotowano przekroczenia dopuszczalnego poziomu stężenia PM10 - jakość powiatrza jest zła

Dzisiaj (17.01.2016 r.) jakość powietrza w Bielsku-Białej, aglomeracji rybnicko-jastrzębskiej, Kotlinie Żywieckiej oraz w środkowej części województwa śląskiego będzie zła.

Zła jakość powietrza

Dzisiaj (16.01.2017 r.) w aglomeracji rybnicko-jastrzębskiej i górnośląskiej, Kotlinie Żywieckiej oraz w środkowej części województwa śląskiego jakość powietrza ze względu na poziom pyłu zawieszonego będzie zła.

Dzisiaj również w powiecie raciborskim mamy bardzo złą jakość powietrza

W dniu dzisiejszym (11.01.2017 r.) w aglomeracji rybnicko-jastrzębskiej i górnośląskiej, Kotlinie Żywieckiej oraz w środkowej części województwa śląskiego jakość powietrza ze względu na poziom pyłu zawieszonego będzie bardzo zła.

Informacja o jakości powietrza

Dzis (10.01.2017 r.) jakość powietrza na większości obszaru województwa śląskiego ze względu na poziom pyłu zawieszonego będzie bardzo zła.