Aktualności Referatu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Referat Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego / Aktualności Referatu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
  • « Pierwsza

Kwalifikacja wojskowa w powiecie raciborskim nie odbędzie się

Przeprowadzenie kwalifikacji wojskowej w kwietniu br. w powiecie raciborskim nie odbędzie się.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

Dzisiaj, 27 marca 2020 r. prognozowana jakość powietrza ze względu na przekroczenie wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie zła.

Komunikat Starosty Raciborskiego w sprawie zagrożenia zakażenia koronawirusem.

W związku z obecną sytuacją związaną z zagrożeniem zakażenia koronawirusem oraz komunikatem wydanym przez Premiera Mateusza Morawieckiego rekomenduję wstrzymanie się od organizowania i uczestnictwa w imprezach masowych, plenerowych i szkolnych do odwołania .

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwie i Porządku

W siedzibie tut. starostwa odbyło się dziś posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. Podczas spotkania, któremu przewodniczył starosta Grzegorz Swoboda zaopiniowano sprawozdania poszczególnych powiatowych służb, inspekcji i straży, wykonujących na terenie powiatu zadania z zakresu porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli.

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Wczoraj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Raciborzu odbyło się posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego pod przewodnictwem Starosty Raciborskiego Grzegorza Swobody.

Bardzo zła jakość powietrza

Dzisiaj, 19 grudnia 2019 r. prognozowana jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie bardzo zła.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

W dniach 12 i 13 grudnia 2019 r. jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie dostateczna i zła.

Zła jakość powiatrza w powiecie raciborskim

W dniu 26 listopada br. jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie zła.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

W dniu 25 i 26 listopada 2019 r. jakość powietrza ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziomu pyłu zawieszonego na obszarze powiatu raciborskiego będzie zła i bardzo zła.

Test syren alarmowych

W najbliższy wtorek (26 listopada br.) pomiędzy godziną 900 a 1300 zostanie przeprowadzony wojewódzki trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności.

• « Pierwsza