Aktualności Referatu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Referat Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego / Aktualności Referatu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
  • « Pierwsza

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

Dzisiaj (22 stycznia) ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziom pyłu zawieszonego, spodziewana jakość powietrza na obszarze powiatu raciborskioego będzie zła.

Zła jakość powietrza

Dzisiaj (7 stycznia) ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziom pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze powiatu raciborskioego będzie zła.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

Dzisiaj, 19 grudnia ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziom pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze rybnicko-pszczyńskim (Powiaty: pszczyński, rybnicki, mikołowski, raciborski i wodzisławski) będzie zła.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

Dzisiaj (18 grudnia) ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziom pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze powiatu raciborskioego będzie zła. Ponadto jutro (19 grudnia) spodziewany poziom jakości powietrza osiągnie wartość bardzo złą.

Zła jakość powietrza

W nadchodący weekend 30.11-01.12.2018 r. (piątek, sobota) ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziom pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze rybnicko-pszczyńskim (Powiaty: pszczyński, rybnicki, mikołowski, raciborski i wodzisławski) będzie zła.

Test syren alarmowych

W dniach 14 – 15 listopada br. (termin zapasowy 16 listopada br.) Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje krajowe ćwiczenie RENEGADE-SAREX 18/II.

Zła jakość powietrza w powiecie raciborskim

W nadchodący weekend (9 - 10 listopada) ze względu na przekroczenie dobowych wartości poziom pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze rybnicko-pszczyńskim (Powiaty: pszczyński, rybnicki, mikołowski, raciborski i wodzisławski) bedzie zła. W kolejnych dniach (11-12 listopada) spodziewany poziom jakości powietrza osiągnie wartość dostateczną.

Jakość powiatrza uległa pogorszeniu

W nadchodący weekend ze względu na przekroczenie dobowych warości poziom pyłu zawieszonego, jakość powietrza na obszarze rybnicko-pszczyńskim (Powiaty: pszczyński, rybnicki, mikołowski, raciborski i wodzisławski) osiągneła posiom dostateczny.

Jesienna akcja szczepienia lisów

Śląski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że w dniach 19.09.-28.09.2018 r. na terenie całego województwa śląskiego prowadzona będzie akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Krajowy trening sprawności syren alarmowych na 74. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

W dniu 1 sierpnia 2018 r. o godzinie 17.00 zostanie przeprowadzony krajowy trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności, umożliwiający jednocześnie upamiętnienie obchodów 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

• « Pierwsza