Kalendarium wydarzeń

Strona główna / Starostwo Powiatowe / Kalendarium wydarzeń

Spotkanie dot. pozyskania środków na działalność gospodarczą

Nazwa Spotkanie dot. pozyskania środków na działalność gospodarczą
Rodzaj wydarzenia Inne
Data wydarzenia 2018-02-23
Godzina 10:00
Miejsce LPI Rybnik, ul. Powstańców Śląskich 34, Rybnik
Organizator - Opis

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne „Jak pozyskać fundusze europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej?”,  które odbędzie się w Rybniku  w dniu 23 lutego 2018.

Tematyka spotkania

• Możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej (środki Powiatowych Urzędów Pracy, operatorów wybieranych w ramach działań konkursowych (1.2.1 POWER, 7.3.3 RPO WSL), pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej);

• Wniosek o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej, omówienie zawartości merytorycznej wniosku o dofinansowanie.

Termin: 23.02.2018.

Godz. spotkania: 10.00-12.00

Miejsce: LPI Rybnik, ul. Powstańców Śląskich 34, Rybnik

Aby zgłosić się na spotkanie, prosimy o  przesłanie na adres [email protected] formularza zgłoszeniowego ze strony.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do ponownego kontaktu.

Zapraszam też do skorzystania z Portalu Funduszy Europejskich oraz innych usług Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Szczegóły na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Lokalny Punkt Informacyjny w Rybniku

Powstańców Śląskich 34