Kalendarium wydarzeń

dw

2018-02-09Kino Feryjne- Film-Pan Żaba

11.00

Sita przygotowała się bardzo starannie do swojej prezentacji o żabach, dlatego jest bardzo zdziwiona, gdy Pan Frans – jej sympatyczny nauczyciel – nie chce jej wysłuchać do końca. Podejrzliwa dziewczynka zaczyna go śledzić i wkrótce odkrywa, że czasami zamienia się on w żabę! Świat nie zawsze jest bezpieczny dla zwierząt, dlatego Sita i jej przyjaciele będą musieli chronić Pana Fransa.

2018-02-09Potańcówka karnawałowa

19:00

Serdecznie zapraszamy na POTAŃCÓWKĘ KARNAWAŁOWĄ z RCK, która odbędzie się 9 lutego (piątek), w godzinach 19:00-23:00, w sali kameralnej na II piętrze RCK RDK przy ul. Chopina 21.

Koszt biletu to 25 zł. za osobę. W cenie: ciepły posiłek, kawa, herbata i domowe ciasto.  Muzycznie wieczór umili nam Jan Buczek. Będziemy się bawić przy najgorętszych karnawałowych przebojach.

W trakcie wieczoru niespodzianki taneczne od grupy tańca towarzyskiego prowadzonej przez Małgorzatę Dziedzic.

Bilety dostępne w kasach RCK oraz na stronie biletyna.pl

Honorowane raciborskie karty: ,,Senior 60+'' i ,,Rodzina +''