Kalendarium wydarzeń

Godzina 16:30
Miejsce GCK w Nędzy, ul. Strażacka 2
Organizator - Opis

Każda z pań w dniu swojego święta będzie mogła się dobrze poczuć na imprezie organizowanej w Nędzy przez Gminne Centrum Kultury. - Mile widziani są również panowie, w końcu Dzień Mężczyzny dwa dni później - zaprasza Anna Jegerska z GCK.

Dla pań z okazji Dnia Kobiet w GCK wystąpi Krzysztof Koziarski z recitalem pt. "Miłości daj mi skrzydła". Artysta jest mieszkańcom dobrze znany, często występuje przy okazji różnych wydarzeń na terenie gminy i nie tylko.

W programie także wernisaż wystawy "Kobiety Gminy Nędza", która jest pokłosiem projektu pt. „Digital Storytelling”. Pomysł na te warsztaty wypłynął z przekonania, że każdy z nas ma swoją wyjątkową opowieść, a dzielenie się osobistymi historiami ma niesamowitą moc.

Dzień Kobiet w GCK w Nędzy 8 marca o godz. 16:30. Wstęp wolny.