początek strony

Kalendarz - lista wydarzeń

Strona główna / Powiat Raciborski / Kalendarz - lista wydarzeń

Terminarz z dnia 2018-03-04

2017-12-15II wojna światowa i czasy powojenne

2018-03-01Fun pakiet multimedialnych kursów online

Bezpłatne kursy online wspomagające naukę języków obcych lub zdobywanie umiejętności specjalistycznych. W ofercie: kurs języka angielskiego dla dzieci FunEnglish, kursy językowe: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, BusinessEnglish123 oraz kursy specjalistyczne: Czytaj, Pisz, Pamiętaj, Fotografia o Photoshop. Zapisy we wszystkich filiach i oddziałach.
więcej

2018-03-04Targi wędkarskie w Nędzy

Godzina:
10:00

Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego "Babiczok" startuje z IV edycją targów wędkarskich w Nędzy. Odwiedzający się cieszą z profesjonalnej organizacji i bogatej oferty. Tu każdy pasjonat wędkarstwa coś dla siebie znajdzie. Wstęp bezpłatny.

Targi odbędą się w niedzielę 4 marca w godz. 10.00 - 16.00 w hali LKS przy ul. Sportowej. W tegorocznej ofercie nie zabraknie nowości na nowy sezon, interesujących prezentacji specjalistów branży wędkarskiej, renomowanych firm, ciekawych promocji. Bardzo bogatą ofertę dla karpiarzy i nie tylko będą prezentować zarówno stali wystawcy, jak i nowi goście.

Będzie również stoisko giełdowe, na którym będzie można sprzedać lub zamienić swój sprzęt wędkarski (opcja bezpłatna). O poczęstunek jak zwykle zadbają panie ze Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych.

Organizatorzy zapraszają zainteresowane firmy, hurtownie i sklepy związane bezpośrednio z branżą wędkarską do prezentacji swoich możliwości i towaru.

Informacje i zapisy z rezerwacją stanowisk targowych u Adama Sobeczko pod nr tel. 889 565 455. Zapisy trwają do 1 marca.


więcej

2018-03-04Premiera spektaklu "Ptasie opowieści" - Małe Miodzio

Godzina:
1600

Spektakl "Ptasie opowieści" to interpretacja znanego wiersza Juliana Tuwima w wykonaniu grupy teatralnej Małe Miodzio z RCK w ramach cyklu Dziecięca Scena Teatralna. Mali aktorzy pokażą własne spojrzenie na ptasi świat. Zabawna historia doprawiona kolorowymi kostiumami przysparza sporo zabawy najmłodszym aktorom i mamy nadzieje, że przykuje uwagę małego i dużego widza. Jest to pierwszy spektakl grupy, którą tworzą dzieci od 4 do 8 lat.

Instruktor grupy i reżyseria spektaklu: Monika Kubica-Skaba

Scenariusz: na podstawie wiersza Juliana Tuwima

Obsada: Alicja Kaczmarczyk, Emilia Myszakowska, Emilia Ratuś, Fabian Lenard, Kamila Drzymała, Karolina Opiela, Katarzyna Kobylańska, Liliana Płonka, Magdalena Opiela, Maya Szembel, Miłosz Warchoł, Oliwia Bałys, Wiktoria Brent, Zofia Kostera, Zofia Rychlik, Zuzanna Rabenda.

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasach RCK oraz na stronie 

https://biletyna.pl/event/PTASIE-OPOWIESCI-w-wykonaniu-grupy-teatralnej-MALE-MIODZIO-RCK-RDK-sala-widowiskowa-Raciborz-e68573.html

Honorowane raciborskie karty: „Rodzina+” i „Senior+”


więcej