początek strony

Kalendarz - lista wydarzeń

Strona główna / Powiat Raciborski / Kalendarz - lista wydarzeń

Terminarz z dnia 2018-03-08

2017-12-15II wojna światowa i czasy powojenne

2018-03-01Fun pakiet multimedialnych kursów online

Bezpłatne kursy online wspomagające naukę języków obcych lub zdobywanie umiejętności specjalistycznych. W ofercie: kurs języka angielskiego dla dzieci FunEnglish, kursy językowe: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, BusinessEnglish123 oraz kursy specjalistyczne: Czytaj, Pisz, Pamiętaj, Fotografia o Photoshop. Zapisy we wszystkich filiach i oddziałach.
więcej

2018-03-06Arcypalce – czyli zabawa w odciskanie

Godzina:
14:00
W każdy wtorek warsztaty plastyczne dla dzieci. Zajęcia inspirowane twórczością Marion Deuchars. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób zrobić litery, wzorki, zwierzęta za pomocą własnych odcisków palców.
więcej

2018-03-08Dzień Kobiet z Książką

Godzina:
16:00
Jak co roku, Filia nr 8 zaprasza wszystkie panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet z biblioteką. W programie m.in. premiera nowych, atrakcyjnych książek, filiżanka kawy oraz wyśmienite domowe ciasta.
więcej

2018-03-08Dzień Kobiet w GCK w Nędzy

Godzina:
16:30

Każda z pań w dniu swojego święta będzie mogła się dobrze poczuć na imprezie organizowanej w Nędzy przez Gminne Centrum Kultury. - Mile widziani są również panowie, w końcu Dzień Mężczyzny dwa dni później - zaprasza Anna Jegerska z GCK.

Dla pań z okazji Dnia Kobiet w GCK wystąpi Krzysztof Koziarski z recitalem pt. "Miłości daj mi skrzydła". Artysta jest mieszkańcom dobrze znany, często występuje przy okazji różnych wydarzeń na terenie gminy i nie tylko.

W programie także wernisaż wystawy "Kobiety Gminy Nędza", która jest pokłosiem projektu pt. „Digital Storytelling”. Pomysł na te warsztaty wypłynął z przekonania, że każdy z nas ma swoją wyjątkową opowieść, a dzielenie się osobistymi historiami ma niesamowitą moc.

Dzień Kobiet w GCK w Nędzy 8 marca o godz. 16:30. Wstęp wolny.


więcej